Mount and Blade: Warband – Napoleonic Wars

Türk firması olan Taleworlds tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayımlanan Mount&Blade: Warband – Napoleonic Wars göz doldurmaya devam ediyor. Napoleonic Wars Warband versiyonuna DLC olarak gelmiş olup oyuncularına inanılmaz bir multiplayer deneyimi sunuyor. Aslında Napoleonic Wars TaleWorlds’ün Flying Squirrel Entertainment‘la ortaklaşa geliştirdiği bi versiyondur.

Bu DLC Napolyon Bonapart‘ın 1803-1815 tarihleri arasındaki savaş atmosferini konu ediniyor. Bu DLC’de kılıçlar yerini top tüfek ve süngülere bırakıyor. Ayrıca yeni classlarda dikkat çekiyor isterseniz bandocu olup mızıka trompet çalabilir isterseniz de mühendis olup barikat kurabilir, siper kazabilir, patlayıcı yerleştirebilirsiniz. Ayrıca sancaktar, atlı birlik yada piyade olabiliyorsunuz.
Ayrıntılı karakter oluşturma ekranı oyuncuların dikkatini çekiyor. Multiplayer seçeneğinde 100vs100 yani 200 kişiyle oynanabilen devasa savaşlar oyunun en büyük artılarından biridir. Oyunda 5 büyük avrupa ülkesi olup 220 özel birlik vardır. Oyundaki map çeşitliliği ve yıkılabilen binalar oyuna ayrı bi hava katmıştır. Oyunun en iyi yanı ise Türkçe seçeneğinin bulunmasıdır.

Oyunu satın almak için:http://www.taleworlds.com/