followme

Try followme and find your friends easily.

followme lets you follow your friends and family online. It creates a network between you and your contacts based on your mobile number.

 

In order to follow a contact you have to first send a follow request for that contact. Then when the user, the request sent to, confirms this request (he/she can also deny) his/her location will appear on your google map under friends tab.

 

Whenever you publish your location information via checkin all your friends will see your current location on their map and will be able to reach you as soon as possible.

In order to followme work properly correctness of the provided information by user on register page is important. If you would like to be discovered by your friends you have to fill the register form appropriately. However you can update this information anytime later under help menu.

 

followme history tabThere is also a  history tab that lets you see your points of location history with their checkin dates.

Another important fact to remember is that followme never stores and shares your location information unless you checkin.

followme makes it really easy to see all your contacts with their published locations on a google map and also makes a list of visited places so that you can check them later.

The application frontend is developed using PhoneGap which is an open source solution for building cross-platform mobile apps with standards based Web technologies like HTML, JavaScript and CSS and JQuery Mobile which is  a touch-optimized web framework for smartphones & tablets.

The link for all Android devices over google play store is here. And the link for all iOS devices is this.

In case of any suggestion or any problem please write & follow our discussion board here.

Enjoy!
ALIZ in House team

Borderlands

Yapımcısının Gearbox Software dağıtımcısının 2K Games olduğu Borderlands 2009da piyasaya sürüldü. Oyunun Pc, Xbox 360 ve Ps3 versiyonları bulunmaktadır.
Oyun Rpg ve Fps karışımı olup geniş bir silah çeşitliliğine sahiptir. Oyunun Single Player ve Story modu oyuncuları bir süre sonra sıkabilir ancak  hoş müzikleri ve arkadaşlarınızla  Multiplayer oynadığınızda inanılmaz derecede zevk alacaksınız.
Oyunda 4 ayrı class olarak Hunter(Mordecai)Berserker (Brick), Siren (Lilith), Soldier (Roland) olmak üzere 4 class bulunmaktadır ve her classın kendine özgü çekici yanları vardır.Hunter Sniper ile critical vurabilir yada kılıcıyla melee dmg yapabilir. BloodWing adlı kuşunu çağırarak hem atak gücünü arttırabilir hemde skill pointle Bloodwing’den ammo kazanabilir. Berserker olarak rage modda rakiplerinizi yumruklarınızla patlatabilirsiniz yada patlayıcılar kullanabilirsiniz.. Siren görünmez olup hızlı koşabilir düşmanların arasına sızabilir. Soldier ise her türlü silahı kullanabiliyor olmasının yanı sıra turret‘iyle hem extra damage hemde extra hp ile ammo kazanabilir.
Oyunda en büyük yardımcılarımız Clap Trap‘lerdir. Başka townlara ışınlandığımızda bizden repair kit istemesi bir süre sonra bizi sıkabilir ancak verdiği silahları kullanırken bu sıkıntıdan tamamen arınabilirsiniz. Oyunda ayrıca araçlarada yer verilmiş istersek arabaya roket atar koyuyoruz istersekte makineli tüfek.
Ayrıca oyunun satın alınabilir 4 DLC‘si bulunmaktadır. 

Oyunu ve DLC’leri satın almak için Tıklayınız..

Dragon Nest

Eyedentity Games tarafından geliştirilen Dragon Nest, şimdiye kadar oynadığımız çoğu Mmorpg oyunundan farklı olarak Non-targeting sistemi ile karşımıza çıkıyor.
Quest(görev) ve Dungeon(zindan) üzerine kurulu olan bu oyunda 5 adet sınıf bulunmaktadır.
Warrior
, Sorceress, Cleric, Archer, Academic olarak sıralanan bu sınıflar ayrıca alt sınıflara da ayrılıyor.

Warrior sınıfı, 15 level’da Sword Master veya Mercenary sınıfını seçebiliyor.
Sorceress sınıfı, 15 level’da Force User veya Elemental Lord sınıfı seçebiliyor.
Cleric sınıfı, 15 level’da Paladin veya Priest sınıfını seçebiliyor.
Archer sınıfı, 15 level’da Bow Master veya Acrobat sınıfını seçebiliyor.
Academic sınıfı, 15 level’da Engineer veya Alchemist sınıfını seçebiliyor.

Oyunun grafikleri anime tarzında olsa da göz alıcı skill efektleri ve pvp sistemi ile çok ilgi çekiyor.

Oyunu indirip oynamak için Tıklayınız..

Warhammer Online: Wrath of Heroes

Ea Games ve BioWare tarafından geliştirilen Wrath of Heroes, Free to play olarak sunulan en yeni Moba (Multiplayer Online Battle Arena) oyunlarından biridir.

Oyundaki amacımız karşı takımdaki oyuncular ile farklı savaş alanlarında savaşarak elimizden geldiğince bölgeyi ele geçirip  karşı takımı mağlup etmekdir.

 

Oyunda ücretsiz olarak oynayabildiğimiz karakterlerin dışında para ile satın alabileceğimiz karakterler de bulunmakta ve yeni karakterler eklenmektedir.
Oyunda kazandığımız para ile item mall üzerinden alış veriş yapabilir ve karakterimizi geliştirebiliriz.

Oyunu indirip oynamak için tıklayınız.

Mount and Blade: Warband – Napoleonic Wars

Türk firması olan Taleworlds tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayımlanan Mount&Blade: Warband – Napoleonic Wars göz doldurmaya devam ediyor. Napoleonic Wars Warband versiyonuna DLC olarak gelmiş olup oyuncularına inanılmaz bir multiplayer deneyimi sunuyor. Aslında Napoleonic Wars TaleWorlds’ün Flying Squirrel Entertainment‘la ortaklaşa geliştirdiği bi versiyondur.

Bu DLC Napolyon Bonapart‘ın 1803-1815 tarihleri arasındaki savaş atmosferini konu ediniyor. Bu DLC’de kılıçlar yerini top tüfek ve süngülere bırakıyor. Ayrıca yeni classlarda dikkat çekiyor isterseniz bandocu olup mızıka trompet çalabilir isterseniz de mühendis olup barikat kurabilir, siper kazabilir, patlayıcı yerleştirebilirsiniz. Ayrıca sancaktar, atlı birlik yada piyade olabiliyorsunuz.
Ayrıntılı karakter oluşturma ekranı oyuncuların dikkatini çekiyor. Multiplayer seçeneğinde 100vs100 yani 200 kişiyle oynanabilen devasa savaşlar oyunun en büyük artılarından biridir. Oyunda 5 büyük avrupa ülkesi olup 220 özel birlik vardır. Oyundaki map çeşitliliği ve yıkılabilen binalar oyuna ayrı bi hava katmıştır. Oyunun en iyi yanı ise Türkçe seçeneğinin bulunmasıdır.

Oyunu satın almak için:http://www.taleworlds.com/